Yataş Defolu Ürün Satıp Geri Almıyor.

Gulsen Y. |

09/05/2014 tarihinde Cevahir Yataş'tan nevresim takımı aldım. Ürünü alırken paket içinde olduğu için açıp kontrol etmedim. Aldığım ürünün yastık kılıfı hatalı dikilmiş, değişim yada iade için 12/05/2014 tarihinde mağazaya geri götürdüm. Ürünü alıp incelemeye göndereceklerini söylediler.

Aradan 17 gün geçti hala bir yanıt yok. Pakette aldığımız her ürünü açıp kontrol ederek mi almamız gerekiyor, neyin incelemesi bu kadar sürüyor anlamıyorum. Elinize aldığınızda zaten eğri dikilmiş olduğu ortada. Koskoca Yataş 1 adet kendi hatalı nevresimini bile geri almıyor mu? Ürün değeri 80 tl olduğu için buna dava açılmaz, paramı helal etmiyorum.

Etiketler :

Bayi Personel Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi Ürün İade Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gulsen Y.
  30 Mayıs
  14:33

  hic bir cozum almadim

 • Gulsen Y.
  30 Mayıs
  14:32

  soylediginiz yeri defalarca aradim geri donus yapacagiz dediler ama kimse geri donus yapmadi ve konuyla da ilgilenmediler.
  hic bir yardim alamadim. Urunumu geri istedim, 20 gun gecmis hicbir islem yapilmamis, cok ayip. Dedigim gibi 80 tl beni fakir etmez ama bu urunu bana satan firmanin kazancini haramlastirmasi icin yeter de artar, parami helal etmiyorum.
  bir daha da alisveris yapmam, yapana da elimden geldigince mani olurum.

 • 29 Mayıs
  08:12

  Sayın Tüketicimiz,

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız.

  444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  Yataş Çağrı Merkezi