31 Ağustos 2013

Yataş Defolu Kroners Köşe Takımı!

Döşeme dikişlerinden sokuluyordu garantiden uzun uğraş sonucu döşeme değişimi gerçekleşti ama gitti bizim deve tüyü rengi geldi krem. Yetkililere neden böyle oldu deyince benim koltuk çöl devesiymiş onlarda lama devesiyle değiştirmişler, sonuçta ikisi de Devei imiş. Hadi idare edelim dedik bu seferde 1 yıl geçti koltuk uzun bölümden bel verdi oturduk mu çöküyor.

Aynı ürün başka markalarda daha ucuzdu, biz sağlam olsun diye Yataş markalı ürüne dünyanın parasını verdik sonuç hüsran. Bel veren tarafa ne yapabilirim bilmiyorum. Takoz mu koysak acaba?

Nuran 381 Okunma

Cevaplar

  • Yataş Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. 4822 sayılı kanun ile değişik 4077 sayılı Tüketici Korunması Hakkında Kanun gereği ve Garanti Belgesi'nin Garanti Şartları 1. Maddesi uygulanır (Garanti süresi, ürün teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 yıl devam eder). Garanti süresi tamamlandıktan sonra Servis Şartlarında belirtildiği şekilde ( garanti süresi tamamlandıktan sonraki servis hizmetleri , ücret karşılığı yapılır) işlem yapılır. Talep ettiğiniz takdirde ücretli servis hizmeti verilerek gereken yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Yataş Çağrı Merkezi 444 0 987 www.yatas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön