Yataş Blue Star Yatak Çok Kötü Kokuyor.

Ahmet K. |

Yataş'tan 29 ocak'ta satın aldığımız blue star yaylı yatak çok kötü kokuyor. Yatakta biraz yatınca mide bulantısı oluşturuyor. Hele yatağı koklayınca gelen koku, insanın başını döndürüyor, midesini bulandırıyor. Kimyasal bir koku yayıyor. Konu ile ilgili müşteri hizmetlerini aradık, teknik ekip geldi. Yatağı kokladılar ve dalga geçer gibi koku yok dediler. Bir yandan da koku normal, sünger kokusu dediler. Koku yoksa neden koku normal diyorsunuz? Ayrıca sünger neden koksun, hadi kokuyor, neden mide bulandırıyor? Sonuç olarak, bizim koku nedeniyle kullanamadığımız yatakta hiçbir sorun yokmuş teknik ekibe göre. Biz yatağı kullanmıyoruz, değişmezse de çöpe atacağız. Yataş ile ilgili de dersimizi almış olduk.

Etiketler :

Kumaş Boya Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Şubat
  08:49

  Sayın Tüketicimiz,

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız.

  444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz