05 Mart 2016

Yataş Bebek Yatağını İade Almıyorlar!

İzmir Optimum'daki Yataş bayisinden bebeğim için bebiş yatak aldık. 22 Şubat'ta teslim edilen yatağa bebeğimi yatırdığımız günden beri uyuyamıyor bir sağa bir sola dönüyor sürekli yatakta yer değiştiriyor rahatsız olduğu ve bebeğime uygun olmadığını sabahlara kadar uyuyamamasından anladık. Nedense alalı iki hafta olmayan yatağı geri almıyorlar. Ben o kadar parayı bebeğim rahat uyusun diye verdim aksine sabaha kadar uyuyamasın diye değil ailecek mağdur olduk. Yepyeni yatak elimizde kaldı. Tüketici haklarımı biliyorum emsal oluşturması için tüketici mahkemesine başvuracağım ve inşallah ücretimi geri aldığım gibi manevi tazminat davasını da kazanacağım. Günlerdir sabaha kadar uyumuyoruz bu yıpranmanın karşılığı olmalı.

Berna 470 Okunma

Cevaplar

  • Berna08 Mart 2016

    aradılar ve iade yapamayacaklarını söylediler. Bende yasal haklarımı aricam. Fazla konuşmama gerek yok. Bu tutumla Kendileri kaybeder.

  • Yataş Temsilcisi07 Mart 2016

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön