16 Eylül 2013

Yataş Bazanın Altı Sökülüyor!

19 Temmuz 2013 tarihinde Bodrum'daki yazlığımıza teslimi yapılmış olan 4 adet Luna sandıklı çelik bazamızın tamamının altı sökülmeye başladı. O kadar az bir katlama payı bırakılmış ki sökülme ilerleyip gidecek. Sattığı mobilyanın daha kullanmadan defolu hale gelmesi bu firmaya hiç yakışmıyor. İstenirse defoyu gösteren fotoğraf gönderebilirim. Firmadan cevap ve çözüm bekliyorum. Yataş'tan şikayetçiyim.

Serap 193 Okunma

Cevaplar

  • Serap25 Eylül 2013

    Şikayetim üzerine Yataş inceleme için teknik personel gönderdi. Ancak yetkili kişi iplik atmalarının bazanın tasarımından kaynaklandığını, bazanın altında astar olmadığı için bu sorunun bu model tüm bazalarda olduğunu, yapılacak birşey olmadığını söyledi. Yataş tasarımı bozuk olan bir ürünü nasıl satışa çıkarıyor ve pişkin pişkin bunun norma olduğunu söylüyor anlamıyorum. Tüm satılan ürünlerin toplatılması ve astarlanması gerekiyor. Laf olsun diye teknik personel gönderielcekse hiç gönderilmesin. Müşteri de zaman kaybetmesin. Yaklaşımdan hiç memnun kalmadım. Sorunuma çözüm bulunmadı.

  • Yataş Temsilcisi24 Eylül 2013

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili servise iletilmiş olup; 23-27 Eylül 2013 tarihinde servis hizmeti verilecektir. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Yataş Çağrı Merkezi 444 0 987 www.yatas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön