02 Ekim 2014

Yataş Baza Aldım Ayaklarına 120 TL Ödedim!

Baza aldım eve getirdiler mevcut ayaklar yere çok yakın altını silemiyorsun. Yüksek ayak takalım dediler ve ayaklar için 120 tl ödedim. Bazaya kısacık ayak takıp satıyorlar, satarken uyarmıyorlar teslimatta uyarıp mevcut ayakları çıkarıp yüksek takıyorlar ve 640 tl lik baza geliyor sana 740 a bir daha Yataş mı aslaaaaa.

Buket 1.785 Okunma

Cevaplar

  • Buket11 Ekim 2014

    ayaklar standart olsun altı silinebilir yükseklik ,sonradan ayak takılmasın ve müşteri bilgilendirilirse ürünü almadan önce daha etik olur.

  • Buket11 Ekim 2014

    ayaklar standart yükseklikte olmalı bence tek çözüm bu

  • Yataş Temsilcisi02 Ekim 2014

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön