09 Nisan 2015

Yataş Başka Marka Ürün Gönderimi!

07.02.2015 tarihinde İdealtepe Bağdat Caddesi üzerinde bulunan Yataş Mağazasından yatak, baza, başlık ve alez sipariş ettim. Satıcı Yatcan markalı ürünlerinde Yataş tarafından yapıldığını, aynı kalitede ve daha ucuz olduğunu söyledi. Yataş markasına olan güvenimden dolayı hepsini Yataş marka satın aldım.

Ürünler teslim edildiğinde yatağın Yataş, diğer tüm ürünlerin Yatcan markalı olduğunu fark ettim. Aradığımda siparişin yanlış verildiğini yeniden sipariş vereceklerini söylediler. 21 gün sonra baza ve başlık geldi. Bugün 09.04.2015 hala alezim gelmedi. Bu kişileri yanıltmaya yönelik bir davranış. Kim bilir kaç kişiye aynısını yaptılar. Bir alezi getirmek bu kadar mı zor?

İfakat 1.703 Okunma

Cevaplar

  • Yataş Temsilcisi09 Nisan 2015

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön