17 Ekim 2016

Yataş Ayıplı Ürün.

8.7.2016'da tarafınızdan satın almış olduğum ergocoil infinity yatak kusurlu çıkmış olup, eve gelen ekspertiz tarafından da onaylanmıştır. Ekspertizin pedi yenisi ile değiştirebiliriz teklifini kabul ettik. Bu konuşmadan sonra 2 ay gibi uzun bir süre bekledikten sonra servis geldi ve pedi söküp götürmek istedi. Yeni nerede diye sorduğumuzda mevcut olan ped onarılıp geri gönderilecek dendi. Haklı olarak bu teklifi kabul etmedim.

Kusurlu olarak satılan ve ekspertiz tarafından kusurlu olduğu onaylanan bir ürüne kanunen tamir işlemi olamaz. Ya yenisi ile değişim yapılır ya da ürün iade alınıp ücret iade edilir. Bu aşamaya kadar çok sorun yaşadığım için ben aldığım ürünün iadesini istiyorum ve ödemenin hızlı bir şekilde yapılmasını talep ediyorum. Yataş gibi iyi bir markaya böyle bir olayı yakıştıramadım.

Fatura tarihi:08.7.2016.
Fatura no... .: 32**04.
Fatura tutarı: 1980,00 TL.

Murat 2.409 Okunma

Cevaplar

  • Yataş Temsilcisi17 Ekim 2016

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. 444 0 987 No'lu Yataş Danışma Hattımıza ulaşarak da şikayetiniz ile ilgili durum bilgisi alabilirsiniz. Yataş Grup Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön