17 Aralık 2013

enza home Ayıplı Mal Sattı!

Yataş Enza mobilyanın Ankara Optimum mağazasından Toronto köşe takımı aldım. Koltuk mağazada yoktu bana katalogtan gösterdiler ve küçük kumaşlarını ben mağazada bu kumaşın iz yapıp yapmayacağını sordum. Bana kesinlikle iz yapmayacaklarını söylediler. Koltuk bir hafta önce geldi. Ancak koltukta potluklar vardı. İplikler beyaz beyaz çıkmış ve kumaş iz yapıyor.

Hemen mağazayı aradım ve sorunları söyledim. Bana özel yapım olduğunu kumaşın iz yapmasının doğal olduğunu ve mağazasına getirmeyeceği bir ürünü alamayacaklarını söylediler. Bende bunun özel yapım olmadığını, Yataş'ın kendi modelinin mağazanızda olmadığını ve bana bildirdiğiniz özelliklerin olmadığını ayrıca malın ayıplı olduğunu ve mağazanızda satamayacağınız bir ürünü neden beni yanıltarak bana sattınız dedim.

Bugün eksper geldi. Potlukların bu tür kumaşlarda olacağını, bunda bir şey olmayacağını ve bu kumaş iz yapar, beğenerek almışsınız dedi. Bende görmeden katalogdan görerek birde Yataş'a güvenerek aldım dedim ve rapora koltukta sorun yok yazdı, Yataş'a ihtarname çekeceğim.

Malın iadesi talep edeceğim, talebimi kabul etmezler ise tüketici mahkemesine başvuracağım. Yataş'ın beni bu kadar mağdur etmesi çok üzdü. Ayıplı ve mağazanın beni yanıltarak sattıkları bir koltuğu kullanmaya mecbur etmelerine hakkı yok.

Bahar 597 Okunma

Cevaplar

  • Enza Home Temsilcisi18 Aralık 2013

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Yataş Çağrı Merkezi 444 0 987 www.yatas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön