enza home 2 Ay Önce Nakit Ödeme İle Satın Aldığım Mobilyalarım Hala Elime Ulaşmadı!

İlknur B. |

2 ay evvel Samsun Enza Home'dan nakit ödeme yaparak almış olduğum koltuk takımım tarafıma teslim edilmiş değil. Mağaza yetkilisi ile yaptığım görüşmede fabrika çıkışı yapıldığını geldiği zaman tarafıma döneceklerini söylediler ve bunun için 21 iş günü süre verdiler. 21 iş günü sonrasında mağaza yetkililerine tekrar ulaştığımda fabrika ile iletişime geçmem gerektiğini oradan çıkışının yapılmadığını söylediler.

Ayrıca bunca zaman konu ile ilgili Yataş müşteri hizmetlerine ne zaman ulaşsam, talebimin alındığını, dönüş yapacaklarını söylediler ancak hep arayan taraf ben oldum. Durumla ilgili olarak hiç kimse bir şey yapmıyor, yeni evliyim, evime misafir çağıramıyorum, resmen paramla rezil oldum!

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Eylül
  16:34

  Sayın Tüketicimiz,

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız.

  444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla