15 Nisan 2013 #1742513

Yaşar Factoring Bizi Yanılttı!

Yaşar Factoringden bir işlem için faks çekerek 5dk. sonra on onay aldım. 3-4 kere görüşmemizden sonra Gebze şubesine Düzceden geleceğimi ve gelmeden önce son kez teyit amaçlı aradım gelin dediler. Gebzeye geldikten sonra daha önce işlem yaptırdığım ve limitimde olduğu 30dk. bekletildikten üstelik maliye gibi bütün faturalarım incelendikten sonra yapamayız diyerek geri döndürdüler.


Madem işlem yapmayacaksınız 200km yoldan geliyorum, baştan niye söyleyip bilgilendirmiyorsunuz? Yakıt yakıyoruz ve onun dışında vaktimiz çalındı. Sonuç olarak işlemimi Gebze'de çok daha düşük komisyonla, basit şekilde, saygı ve çok iyi müşteri memnuniyeti görerek factoring başka bir firmasında yaptırdım.

Barış 5.900 Okunma

Cevaplar

  • Yaşar Factoring Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim; müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği aynı gün incelenmiş ve Müşteri İlişkileri Genel Müdür Yardımcımız tarafından aranmak suretiyle müşterimiz ile görüşülmüştür. Görüşme müşteri memnuniyeti sağlanarak kapatılmıştır. Müşterilerimiz; Şirketimizle ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerini Şirketimize ait [email protected] mail adresinden ya da 444 77 77 numaralı telefondan Kalite ve İzleme Birimimize iletebilmektedirler. Müşterilerimizin olası her türlü talep ve şikayetlerini müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımla ele almaya ve tüm imkanlarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Saygılarımızla, Yaşar Faktoring A.Ş. Kalite ve İzleme Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön