03 Eylül 2013 #1992059

Antalya Yaşam Hst.'nde Hemşire Damar Yolunu Bulamıyor!

Pazar Saat 12:15' de bebeğimizin ishal şikayeti ile Antalya Yaşam Hst. 'ne geldik. İshal olduğu için yatış yapması gerektiğini söylediler , bizde kabul ettik ve özel odanıza yatış işleminizi gerçekleştirdik. Bir damar yolu açmak için bizi saat 16:00'a kadar beklettiler .


Hemşire yemekteymiş , ilaç gelecekmiş gibi bahanelerle 3 saatten fazla bekledik . 16'dan sonra işlemlerimize başladılar. Hemşire 5-6 denemeden sonra damar yolunu açabildi . Bebeğin ağlamaktan sesi kısıldı. Pazartesi günü tekrar kan almak istediklerinde bebeğimizin damar yolunu bulamadılar ve saatlerce ağlattılar.

Mehmet 664 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet05 Eylül 2013

    Merhaba Sayın yetkili Sadece hemşireler değil hastaneden çıkış yaparken çocuğumuzun durumu ile ilgilide bilgi alamadık başka hastaneye giderek tahlil sonuçlarımızı göstererek bebeğimizin durumunu öğrendik. İlgilenip cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Yaşadığımız bu üzücü olay ister istemez yaşam hastanesine olan güvenimizi sarstı.

  • Yaşam Hastanesi (Antalya) Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın M..... A....; Öncelikle size ve sevgili çocuğunuza geçmiş olsun dileklerimizi sunmak isteriz. Hastanemize de yazmış olduğunuz mailinizi dikkat almış ve ilgili kişilerle görüşülmüştür. Size Hastanemiz Hemşirelik Hizmetleri Müdürlüğü tarafından geri dönüş yapılmış ve konuyu ilgilendiğimizi bildirilmiştik. Sizleri üzdüğümüz için özür diler, sağlıklı bir yaşam dileriz. ÖZEL ANTALYA YAŞAM HASTANESİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön