06 Nisan 2016

Yargıcı Yargıcı Yün Kazak Çekti.

01.01.2016 tarihinde Yargıcı Trump Towers mağazasından almış olduğum yün kazak çekti. Ürünü elde leğende soğuk suda yıkadım. Kendi hatam olmadığı için, sürekli alışveriş yaptığım ve güvendiğim bir marka olduğu için gönül rahatlığıyla derdimi anlatıp kazağı incelemeye gönderdim (inceleme No.: 1-3**** ). Ancak kazak bana yıkama talimatını anlatan bir mektup ile geri geldi. Ürünü kullanım hatam olmadığını ifade ederek tekrar incelemeye göndermek istedim.

Az önce yargıcı merkezi arayarak kazağımın durumunu sordum. Ürün müdürleri üretim hatası olmadığını söylemişler. Ben ilk defa yün kazak satın almıyorum. Benim başka kaşmir ve yün kazaklarım da var. Ben hepsini elde yünlülere uygun sıvı deterjan ile çamaşır makinemin elde yıkama programında yıkıyorum. Ancak bu kazağı ilk yıkama olduğu için özellikle leğende soğuk suda yıkadım. Acilen mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Nazlı 361 Okunma

Cevaplar

  • Nazlı 25 Nisan 2016

    Yargıcı kendine yakışanı yaptı. Ne buradan bana cevap verme tenezzülünde bulundular ne de şikayetimle ilgilendiler. Benim de mağazayla artık bir ilgim kalmamıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön