Yargıcı Yargıcı Yün Kazak Çekti.

Nazlı Tuğçe O. |

01.01.2016 tarihinde Yargıcı Trump Towers mağazasından almış olduğum yün kazak çekti. Ürünü elde leğende soğuk suda yıkadım. Kendi hatam olmadığı için, sürekli alışveriş yaptığım ve güvendiğim bir marka olduğu için gönül rahatlığıyla derdimi anlatıp kazağı incelemeye gönderdim (inceleme No.: 1-3**** ). Ancak kazak bana yıkama talimatını anlatan bir mektup ile geri geldi. Ürünü kullanım hatam olmadığını ifade ederek tekrar incelemeye göndermek istedim.

Az önce yargıcı merkezi arayarak kazağımın durumunu sordum. Ürün müdürleri üretim hatası olmadığını söylemişler. Ben ilk defa yün kazak satın almıyorum. Benim başka kaşmir ve yün kazaklarım da var. Ben hepsini elde yünlülere uygun sıvı deterjan ile çamaşır makinemin elde yıkama programında yıkıyorum. Ancak bu kazağı ilk yıkama olduğu için özellikle leğende soğuk suda yıkadım. Acilen mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Nazlı Tuğçe O.
    25 Nisan
    11:44

    Yargıcı kendine yakışanı yaptı. Ne buradan bana cevap verme tenezzülünde bulundular ne de şikayetimle ilgilendiler. Benim de mağazayla artık bir ilgim kalmamıştır.