Yargı Yayınevi ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

İrem sonuçtan memnun

  • profile
1 Destekçi

Yargı Yayınevi Soru Ve Cevap Farklı!

297
İrem
İrem 25 Eylül 2022 14:40
Çözüldü
İrem'in Teşekkür Mesajı
“Teşekkürler. Sorunumu Yargı Akademi mail adresiyle çözeceğim.”
Yargı Yayınevi Soru Ve Cevap Farklı!
Yargı Yayınevi Soru Ve Cevap Farklı!
Yargı Yayınevi Soru Ve Cevap Farklı!

Soruların cevaplarla örtüşmemesi. Ve bir çok sorunun cevaplarla örtüşmemesi. Yaptığımı sandığım soruları yanlış olduğunu gördüğümde araştırdım ve aslında doğru bildiğimi ya cevap şıkkının ya da sorunun yanlış yazıldığını fark ettim. Buna bir çare bulursanız sevinirim. Yargı yayınları zor ama iyi diye bilip aldım. Hayal kırıklığıyla kalmasını istemiyorum.

Yargı Yayınevi Logo
Yargı Yayınevi27 Eylül 2022 08:35
İrem
İrem27 Eylül 2022 10:21

Teşekkürler. Sorunumu Yargı Akademi mail adresiyle çözeceğim.

  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
70
1 hafta önce

Yargı Yayınevi Paragraf Denemeleri Hatalı Sorular

Yargı Yayınevi paragraf denemeleri ve soru bankalarında çok hatalı soru var cevabından emin olduğum sorular yanlış çıktı ben mi yanlış düşünüyorum diye telegram gruplarına attım herkes tarafından yanlış karşılanan çok soru var. Bu yayınevinden kaçınmanızı şiddetle destekliyorum, sorularını çözmeyin ...

profile
8
23 Mart

Yargı Yayınevi Testlerinin Kötü Oluşu!

Yargı Yayınevi paragraf soru bankası orta seviye test kitabı aldım sorular çok zor ve kesin bir cevabı yok çok yanlışım çıktı lütfen ya bu kitabı kaldırın ya da düzenleme getirin moralimi aşırı sıktı bu kitap ayrıca cevap anahtarı da yanlış yani çok moral bozucu ve yanlış bir kitap.

profile
-
23 Mart

Yargı Yayınevi Yanlış Sorular Ve Cevaplar

Yargı'nın misyon koruma sınavı deneme ve soru bankasını aldım insana bildiğini unutturuyor o kadar çok yanlış cevaplı soru var ki asla verdiğiniz parayı hak etmez. Param boşa gitti resmen keşke başka yayın tercih etseydim Yargı'ya yakışmadı.

profile
22
22 Mart

Yargı Yayınevi Yanlış Cevap Şıkları

Bu nasıl bir şeydir ya. Sorudan %100 eminim fakat cevap farklı. Böyle bir şey nasıl olabilir. 1 olur 2 olur neredeyse bütün testlerde aynı. Kitabın verdiği doğru cevapla çıkan bambaşka. Hayır kendimi sorgulamama sebep oldu baştan. Dedim nasıl olabilir. Örnek; soru içerisinde hiç deyim yok fakat ceva...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .