28 Mart 2018
#10282552

Yargı Yayınevi Paramı İade Etmedi

03.03.2018 günü Yargı Yayınevi'nden 2 adet kitap sipariş ettim. Siparişi verdikten yarım saat sonra kitaplardan birini yanlış sipariş ettiğimi fark ettim. Hemen akabinde Yargı Yayınevi'ne kitaplardan birinin gönderilmemesini, ilgili kitabın siparişini iptal ettiğime dair bir mail attım. Ancak 4-5 saat sonra Yargı Yayınevi'nden siparişimin kargoya verildiğine dair bir SMS aldım. Her ne kadar sitelerinde yer alan telefon numarasından ulaşmaya çalıştıysam da hiçbir şekilde bağlantı kuramadım. Sipariş elime ulaştıktan sonra iptal etmek istediğim kitabı kendilerine kargoladım. Ancak iade ettiğim ürünü kargoya verişimin üzerinden 3 hafta geçmiş olmasına rağmen tarafıma para iadesi yapılmadı. Onlarca kez mail attım, aradım, sitelerinde yer alan iletişim kutusuna yazdım. Hiçbir ama hiçbir şekilde en ufak bir dönüş alamadım. Şimdi 20 lira için Hakem Heyeti'ne başvuracağım.

Av Av 4.231 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Av01 Nisan 2018

    Sorunum çözüldü. Ancak buraya yazmak benim için Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurmadan önce son çareydi ve beni buna resmen mecbur bıraktılar. Burası dışında hiçbir ama hiçbir şekilde iletişim kuramadığınız bir firma. Kaç yıldır en ufak alışverişini bile internetten yapan bir insanım ilk kez böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Sorunum çözüldüğü için Yargı Yayınevi’ne değil Sikayetvar.com sitesi yetkililerine teşekkür ediyorum. Böyle psikolojik yaptırım gücüne sahip bir site kurdukları için kolay yoldan mağduriyetimizi giderebiliyoruz.

  • Yargı Yayınevi Temsilcisi31 Mart 2018

    Sayın Esra B., Konu hakkında tarafınızla [email protected] adresinden iletişime geçilmiş olup para iadesi gerçekleştirilmiştir. Oluşan gecikmeden dolayı tekrardan özür dileriz. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları