Yargı Yayınevi ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Yargı Yayınevi ALES Soru Bankası

632
Zeynep
Zeynep 17 Eylül 2022 15:15

ALES 2022 vip soru Bankası'nın sözel mantık bölümünde içindekiler kısmında 5 Test gözüküyor onun yerine soru bankasında 4 test var. Cümlede anlam ve paragrafta anlam sorularının bazıları hatalı. Ayrıca soru bankasında yırtık var. Soruların çözüm uygulaması var denmişti ama yok. Yayınevinin şikayet için yazdığı e-postaya mail atmama rağmen geri dönüş yapılmadı.

Yargı Yayınevi Logo
Yargı Yayınevi17 Eylül 2022 15:43
Zeynep
Zeynep17 Eylül 2022 16:02

İki farklı mail adresimden iki farklı mail attım. Y**[email protected]ınevi.com a test eksikliği ve hatalı basım şikayeti için. Buraya yazdığım diğer şikayetler ise sonradan fark ettiğim durumlar mail adreslerim b**@outlook.com.tr ve z**@gmail.com

Yargı Yayınevi Logo
Yargı Yayınevi19 Eylül 2022 08:37
  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
1.265
06 Haziran 2022

Yargı Yayınevi Tüm Dersler Soru Bankası

Yargı yayınevine ait tüm dersler soru bankası kitabında defalarca kez basım hatası ve mantık hatası olan sorularla karşılaştım. Her seferinde kafamı karıştırmaktan başka hiçbir işe yaramayan bu kitap hiç mi kontrolden geçmedi bu ne ihmalkarlık gerçekten ya

  • profile
1 Destekçi
profile
267
25 Ağustos 2022

Yargı Yayınevi Sözel Mantık Soru Hataları

Sözel mantık o kadar saçma ki zaten kafamız karışıyor iyice çıkılmazsa sokuyorlar adamı öncülde verilen isimlerden açıklamada yok seçeneklerde var tablo yapacağım kısımda o isim yok nasıl çıkayım ben bunun içinden soru yazımı hatalı kaldı ki bu bir çok yayınında böyle.

Yargı Yayınevi Sözel Mantık Soru Hataları
profile
594
13 Ağustos 2022

Yargı Yayınevi Sözel Mantıkta Mantık Hatası!

Ürün o kadar özensiz hazırlanmış ki anlatamam. Yani soru içerisinde kişi belirtiliyor ama çözüm kısmında o kişi yok. Bende diyorum nerede hata yapıyorum. Bir sürü vaktimi yiyor. Düzgünce yapılmalı bizim zamanımız değerli! Ve bunun gibi bir sürü yanlışlıkla karşılaştım.

Yargı Yayınevi Sözel Mantıkta Mantık Hatası!
Yargı Yayınevi Sözel Mantıkta Mantık Hatası!
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .