14 Ağustos 2013

Yapıloji İsonem Çatı Yalıtımı Yaptırdık Çatı Şakır Şakır Akıyor!

2012 eylül ayında Yapıoloji yalıtım firmasına İsonem ile çatı yalıtımı yaptırdık. Ne yazık ki çatımız şakır şakır akmakta. İnsanlar leğen ve kova koyarak evlerinde oturmakta. İsonem bizim malımız ödül almış çok iyi diyor. Uygulama hatası olduğunu söylüyor uygulama firması zeminden kaynaklanıyor diyor. Zemin şap üzerine karo taş ile kaplı. Üstelik yapmadan önce keşfe gelip olur diyen onlar.


Şimdi nasıl oluyor da zemin hatası deniyor? O zaman bu zemin üzerine olmaz deselerdi ve biz de yaptırmazdık. Üstelik İsonemin internet sitesinde bu malzemeyi karo taş üstüne uyguladıklarını gösteren video bile var. Bize verdikleri 5 yıl garantinin de arkasında durmadılar.

Tijen 3.256 Okunma

Cevaplar

  • Yapıloji Temsilcisi09 Nisan 2014

    Söz konusu işte karo zemin üzerine su yalıtmı çalışması yapılmadan önce bizler için garantiyi ve işin sağlığı açısından son derece önemli olan bir soru işverene sorulmuştur, Bu soru zemindeki karoların veya şapın altında mebran malzemesinin olup olmadığıdır,eğer var ise bu işin sağlıklı olmayacağı ve yönetime sözleşmedede imza altına alınarak tebliğ edilmiştirve yönetim karoların ve şapın altında hiçbir yalıtım malzemesinin olmadığını belirtmiştir. Sözleşmemizde de bu madde vardır. Ancak uygulama yapıldıktan birkaç ay sonra uyguladığımız sistem bozulmuştur bizi müşteri çağırmış ve teknik ekibimizin incelemesi sonucu yok denilen karo altı malzemenin aslında var olduğu ortaya çıkmış ve işverene izah edilmiştir. Bu sebeple uygulanan sistem garanti dışıdır. Ancak işveren bizlere hak vermek yerine kendi çıkarları doğrultusunda başka çözümler peşine düşerek fabrikayı aramış ve bize dolaylı yoldan bu işi zorla yaptırmaya çalışmıştır. Bu gayriahlaki durumdan ötürü işverenle görüşmemekteyiz. YAPILOJİ YALITIM Firması olarak bu güne kadar yaptığımız bütün işlerin arkasında olduğumuzu, böyle bir durumla 10 yıldır ilk defa karşılatığımızı belirtir takdiri müşterilerimize bırakırız. Saygılarımızla...

  • Tijen17 Ağustos 2013

    İzolasyondan hiç memnun kalmadık.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön