06 Ağustos 2015

Yapıkredi Kapanan İş yerinden Aidat Kesmeye Devam Ediyor

25/05/2015 tarihinde Zekeriyaköy Yapı Kredi Bankası şubesine yazar kasa uygulama ve pos üye iş yeri iptali için dilekçe verdim. 31 Mayıs itibariyle tüm aktivite ve yazılımlar silinmesine rağmen, temmuz ayı için world üye işyeri adı altında haksız para çekilmiştir. Haziran ayındada aynı şeyi yapan bankanız üye işyeri ücreti iade etmiştir fakat inaktiflik ücretlerini iade etmemiştir.

Haziran ayı için iade kararı alınan ama iade edilmeyen inaktiflik ücretlerini ve temmuz ayı için sebepsiz kesilen 1 adet world üye işyeri aidatını iade istiyorum, yoksa Tüketici Hakem Heyetine bankanıza vermiş olduğum dilekçeyi emsal gösterip işlem başlatacağım.

Enver 380 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi06 Ağustos 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön