19 Mart 2013 #1694004

Yapı Kredi Sigorta Yenileme Garantisi Vermedi!

Uzun bir süredir Yapı Kredi Sigortadan sağlık sigortam var. Ancak senelerdir talep etmeme rağmen yenileme garantisi alamadım. 2005 senesinde ülseratif kolit teşhisi kondu. Tetkik ve tedavi ücretleri konusunda bir sıkıntı yaşatmadılar ve bildiğim ile kanserle karşılaştırılabilecek bir ölümcül hastalık değil. 2005 senesinden bu yana tekrarlama yapmamasına rağmen, hastalığımı bahane ederek yenileme garantisi vermiyorlar.


Bu konuda genel kabul görmüş bir hastalık listesi var mıdır? Yoksa keyfi olarak mı karar alıyorlar? Bence keyfi kararlar ve kişiye özel muamele fazlasıyla yaygın. Sigorta yetkililerinden yazılı bir belge istedim ancak alabildiğim basit bir e posta oldu.

Ender 208 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Sigorta Temsilcisi27 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Siteniz aracılığıyla Şirketimiz’e iletilen talep tarafımızdan incelenmiş, talep sahibi ile iletişime geçilerek tüm bilgilendirmeler yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Yapı Kredi Sigorta A.Ş. Sayın Sigortalımız , Şikayet öneri ve taleplerinizi (0212) 336 09 09 no’lu telefondan ya da www.yksigorta.com.tr internet sitemiz aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön