01 Nisan 2013 #1718849

Yapı Kredi Sigorta Yanlış Ve Eksik Bilgilendirme!

Ağustos 2012'de Yapı Kredi Sigortadan sağlık sigortasını görevli ürünü tanıtırken,YK Sigortadaki uygulamanın 3 aylık bekleme süresinden sonra hamilelik 9 aylık süreyi tamamlayıp bir sonraki döneme ait olacağından hamileliği kapsayacağını belirtti.3 aydan sonrada masrafların karşılanacağını söyledi. 3 aylık süreden sonra eşimin hamileliği başlandığında muayene sonrasında ve testlerin karşılanmayacağını bildirdiler.


Yetkili ile görüştüğümde yanlış anlaşılma olmuş denildi ve faturalarımı isteyip kendisinin bunları iade olarak göndereceğini belirti.Ödeme tarihi geçince aradıktan sonra o şahsın işten ayrıldığını belirttiler ve durumdan müdürününde haberi olmadığı ortaya çıktı. Konuyu hukuki alana taşıyacağım.

Özgür 139 Okunma

Cevaplar

  • Özgür18 Nisan 2013

    Yapı Kredi Sigorta hakkında yaşananlar tam bir hayal kırıklığıdır. Hatalarını kabul ettikleri halde, sözleşmeyi yapan eski çalışanın verdiği limit kadar masraflar karşılanabilecek . Bu rakamda 1500TL gibi komik bir rakam. Göeüşmelerimizde her defasında yarın bilgilendirileceksiniz deniliyor ancak üzerinden 1 hafta gecmesine rağmen hatırlatmalarımla ancak cevaplar alabildim. Şu an ki sağlık durumundan dolayı sigortamı devam ettireceğim ancak profesyonellik konusunda benim gözümde sınıfta kalınmıştır.

  • Yapı Kredi Sigorta Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Siteniz aracılığıyla Şirketimiz’e iletilen talep tarafımızdan incelenmiş, talep sahibi ile iletişime geçilerek tüm bilgilendirmeler yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Yapı Kredi Sigorta A.Ş. Sayın Sigortalımız , Şikayet öneri ve taleplerinizi (0212) 336 09 09 no’lu telefondan ya da www.yksigorta.com.tr internet sitemiz aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön