20 Şubat 2013

Yapı Kredi Sigorta Tedavimi Ödemiyor!

5 yıllık yenileme garantili YKS sahibiyim. Pankreas kanseri oldum. 2 kez ameliyat geçirdim kanser birçok organa metastaz yaptı.Doktorumun başladığı ilaçla çok olumlu sonuçlar aldık. Ama bu ilaç meme kanseri ilacı olduğundan ( prospektüsünde özellikle pankreas kanseri yazmadığından) YKS ödemedi Oysa bu bir kanser için bir ilaç ve SGK ödüyor Şu ana kadar 20 bin TL ödemek zorunda kaldım halen de ödüyorum.


Keşke SGK da tedavi olsaydım Hayatımın şu son zamanlarında pişman olmazdım Poliçeyi satarken gerekirse ambulans uçakla yurt dışına bile götürüyorlardı. İlk defa ihtiyacım olduğunda beni tedavi eden ilacı bile ödememek için poliçedeki küçük yazıların arkasına sığınıyorlar.İşte bu adaletsizlik .

Hüseyin 254 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin04 Mart 2013

    Yapi Kredi Sigorta ile ortak bir noktada buluşmuş durumdayım. Hastaligimda tedavim devam edecek. Bu konu ile ilgili daha onceden de ödeme isteklerim ilgili benimle sürekli diyalog içinde olan ve çözüm odakli çalışan Sn. Funda AKŞAHİN'e teşekkür ediyorum.

  • Hüseyin28 Şubat 2013

    bana yaptıkları bilgilendirme; ilacımı ödememeye devam edecekleri oldu.

  • Yapı Kredi Sigorta Temsilcisi28 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, Siteniz aracılığıyla Şirketimiz’e iletilen talep tarafımızdan incelenmiş, talep sahibi ile iletişime geçilerek tüm bilgilendirmeler yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Yapı Kredi Sigorta A.Ş. Sayın Sigortalımız , Şikayet öneri ve taleplerinizi (0212) 336 09 09 no’lu telefondan ya da www.yksigorta.com.tr internet sitemiz aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön