02 Mayıs 2013

Yapı Kredi Sigorta Sahip Olunan Haklar Poliçede Yazmıyor!

Sigortam.net firması üzerinden yıllardır satın aldığım sağlık sigortası poliçesinde, benim Ömür Boyu Yenileme Garantisi hakkım ve oğlumun Yapı Kredi Sigorta Bebeği avantaj hakkı her seferinde yazılmıyor, unutuluyor, eksik yazılıyor. Yıllardır aynı hataların yapılmasının altında artık ciddi bir kasıt aramaktayım, ya da gerçekten firmanın altyapısı, sistemi çok sorunlu.


Her seferinde bu hataların düzeltilmesi ile ilgili hem Sigortam.net hem de Yapı Kredi Sigorta ile defalarca telefon, mail görüşmeleri yapmaktan çok yoruldum. "Bir müşteri nasıl kaybedilir" konusunda sigorta firması ve ilgili acente oldukça başarılılar.

İşıl 182 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Sigorta Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Siteniz aracılığıyla Şirketimiz’e iletilen talep tarafımızdan incelenmiş, talep sahibi ile iletişime geçilerek tüm bilgilendirmeler yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Yapı Kredi Sigorta A.Ş. Sayın Sigortalımız , Şikayet öneri ve taleplerinizi (0212) 336 09 09 no’lu telefondan ya da www.yksigorta.com.tr internet sitemiz aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön