17 Mart 2014

Yapı Kredi Sigorta Poliçeyi İptal Etmiyor

Konut kredim ile açılan 54097285 no'lu poliçe için konutu satmama ve poliçenin sonlanmasına rağmen hesabımdan ücreti çekildi. Sonrasında şubeye giderek, ayrı ayrı tarihlerde teslim ettiğim iki adet itiraz dilekçeme herhangi bir cevap bile verilmedi. Yapı Kredi Sigorta, poliçemin iptalini vede hesabımdan alınmış olan ücretin tarafıma geri ödenmesini istiyorum.

Levent 378 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Sigorta Temsilcisi22 Temmuz 2014

    Sayın Yetkili, Siteniz aracılığıyla Şirketimiz’e iletilen talep tarafımızdan incelenmiş, talep sahibi ile iletişime geçilerek tüm bilgilendirmeler yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Yapı Kredi Sigorta A.Ş. Sayın Sigortalımız , Şikayet öneri ve taleplerinizi (0212) 336 09 09 no’lu telefondan ya da www.yksigorta.com.tr internet sitemiz aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

  • Levent29 Mart 2014

    ykb ye bağlı bu sigorta şirketin,n müşterileriyle bu kadar ilgisiz olması çok şaşırtıcı. 5-6 aydır dilekçe yazarak, şikayet yazarak soruna en azından bir cevap arıyorum ama oda yok. kesinlikle bir daha bu firma hizmetlerini tercih etmeyeceğim.

  • Levent21 Mart 2014

    Halen herhangi bir bilgilendirme yada cevap alamadım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön