09 Eylül 2013 #2002476

Yapı Kredi Sigorta Poliçe Yenilemede Fahiş Ücret Alıyor!

12 yıldır Yapı Kredi Sigorta 'dan Sağlık Sigortam var. Her yıl yenilemede fiyat sorunları yaşıyorum. Bu yıl yine yenileme teklifi %70 in üzerinde zamlı geldi. Kullanımım normal, ameliyat vs. gibi kullanımım yok. Bu şirketler zammı neye dayanarak yaptıklarını da belirtmiyor.


Sadece sağlık sektöründeki artış sebebiyle böyle diyorlar , çözüm olarak daha düşük poliçe teklifi yada iptal teklif ediyorlar. Bu firmaya karşı yasal haklarım nedir ? Sektör neden denetlenmiyor ? Bu mağduriyetimin giderilmesini ve geçen yıl fiyatı üzerinden bana makul bir fiyat artışı gönderilmesini bekliyorum.

Nilgün 236 Okunma

Cevaplar

  • Nilgün12 Eylül 2013

    ömür boyu yenileme garantim olduğu için , yenilemeye bir yerde zorlanıyorum. oysa ömür boyu yenileme hakkı , firma değişikliğinde devir olabilise, bu firmalar bu kadar zam yapamayacaklar.

  • Nilgün10 Eylül 2013

    YKS beni hemen aradı , syn Zümrüt hn bizzat ilgilenerek poliçemin makul bir fiyata getirilmesini sağladı, kendisine teşekkür ediyorum. umarım seneye aynı şeylere gerek kalmaz ve sigorta poliçemi normal enflasyon oranında arttırır

  • Yapı Kredi Sigorta Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Siteniz aracılığıyla Şirketimiz’e iletilen talep tarafımızdan incelenmiş, talep sahibi ile iletişime geçilerek tüm bilgilendirmeler yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Yapı Kredi Sigorta A.Ş. Sayın Sigortalımız , Şikayet öneri ve taleplerinizi (0212) 336 09 09 no’lu telefondan ya da www.yksigorta.com.tr internet sitemiz aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön