27 Ağustos 2013 #1977364

Yapı Kredi Sigorta Onaysız Sigorta Yapıyor!

03.08.2011 tarihi itibari ile babamdan onay alınmadan, onun tarafından talepte bulunulmayan kredi kartı güvencesi adı altında kredi kartından kesinti yapılmaktadır. Yapı Kredi Bankası kredi kartı güvence primi iptali için müşteri hizmetlerinin verdiği 4440953 telefonu verdiler.


Aradığımda müşteri temsilcisi iptali için yardımcı olacağını ancak bugüne kadar kesilen paranın iadesinin söz konusu olmadığını iletti. Babam böyle bir onay verdiğini hatırlamıyor bunun ispatını istiyorum ses kaydı ya da imzaladığı bir poliçe var mı? hiç bir işlem yada onay vermiş değildir. Bugüne kadar kesilen paranın iadesini ise yapmayacaklarını söylediler. Gerekli tüm mercilere başvuracağız.

Sema 181 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Sigorta Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili İlgili şikayet Yapı Kredi Sigorta A.Ş 'ne ait değildir. Yapı Kredi Emeklilik A.Ş ile paylaşılmasını ve sitemizden kaldırılmasını rica ederiz. Saygılarımızla, Yapı Kredi Sigorta A.Ş. Şikayet öneri ve taleplerinizi (0212) 336 09 09 no’lu telefondan ya da www.yksigorta.com.tr internet sitemiz aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön