20 Mart 2013 #1697575

Yapı Kredi Sigorta Ödeme İçin Oyalıyor!

İki adet daireme kredi nedeniyle P-0050895865-1 ve P-0050895871-1 no ile poliçe yaptırdım. Evimde kalorifer peteğinden şu sızarak tabana zarar vermesi ve çatının akması nedeniyle her iki evimde de hasar meydana geldi. 15/08/2011 tarihinde hasarı ihbar ettim. Birkaç gün içerisinde eksper geldi zarar tespitini yaptı,hasarı yaptırmayın dosya tamamlansın dediler.sonra ne arayan ne soran.


Verilen numara İzmir i arayın, eksperi arayın, bölgeyi, merkezi arayın derken iki yıla yakın zaman sonra hasar sonuçlandı. 250,00 TL gibi komik bir rakam verildi. Bu iki yıllık süreçte harcadığım zaman, masraf çabası muhatap yok.Zarar ödememek için sürekli oyalama.Burayada bilgilendirildiğimi söylerlerse şaşırmayın.

Hasan 131 Okunma

Cevaplar

  • Hasan25 Mart 2013

    Sayın Ege Bölgesi Temsilcisi Rıza Bey tarafından arandım. 2 yılık süreçte dosyanın tamamlanmamasının normal olduğunu kendilerinin 2 yıl önce yazdıklarını gönderdiklerini, elime geçmemesinin kendi sorunları olmadığını, 250,00 TL. ile bu zararın giderilmesi için eksperin benimle ilişki kuracağını ve usta eli ile zararın giderileceğini söylemelerine rağmen her zamanki gibi sözlerinde yine durmadılar. Sayın Rıza Bey ve eksperinden 5 gündür telefon bekliyorum. Nasıl bilgilendirme nasıl sorumluluk anlayışı, Genel Müdürlük anlayışı mı? Ege Bölgesi vurdumduymazlığı mı takdirinize bırakıyorum. Konut kredisi nedeniyle mecburen yaptığım bu poliçeyi bir daha yapmam herhalde, kimseye de tavsiye etmiyorum. Zararı karşılamamanın başka türlüsü herhalde bu da. Kaç kez aranacağım söylenmesine rağmen yine sözlerinde durmadılar. Şirket prensibine -0- veriyorum.

  • Yapı Kredi Sigorta Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Siteniz aracılığıyla Şirketimiz’e iletilen talep tarafımızdan incelenmiş, talep sahibi ile iletişime geçilerek tüm bilgilendirmeler yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Yapı Kredi Sigorta A.Ş. Sayın Sigortalımız , Şikayet öneri ve taleplerinizi (0212) 336 09 09 no’lu telefondan ya da www.yksigorta.com.tr internet sitemiz aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön