07 Eylül 2013 #1999401

Yapı Kredi Sigorta Muadil Araç Vermiyor!

Hasardan dolayı onarımda ki aracım için sigorta firmasına yaptığım 4-5 aramdan sonra lütfedip aradılar sağ olsunlar. Poliçede yazan muadil araç ibaresini rağmen , aracım dizel fazla yol yapıyorum araç sınıfı önemli değil ,araç dizel olsun diye talebim oldu. Telefonda dizel araç ayarlanacağını , sisteme not alındı demelerine rağmen; kiralama yapan firma arayıp araç ayarlıyoruz, yakıt bizim sorunumuz değil, araç benzinli öyle bir bilgi yok diyor.


Yapı Kredi Sigorta muadil ve ikame farkını bilmiyorlar . Kasko sözleşmemde muadil yazmasına rağmen, sadece yakıt tipi uysun dedim. Bu mağduriyetim giderilmezse ,araç gelince noterden tespit yaptırarak, sözleşme şartlarına uymamaktan dava açacağım.

Omer 255 Okunma

Cevaplar

  • Omer'in Teşekkür Mesajı26 Eylül 2013

    şikayet varda şikayetim yayınlanıp yapı kredi sigortaya ulaştıktan sonra çözüm üretildi o ana kadar yapılan tüm şikayetlerim ve taleplerim kulak ardi edildi.

  • Yapı Kredi Sigorta Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Siteniz aracılığıyla Şirketimiz’e iletilen talep tarafımızdan incelenmiş, talep sahibi ile iletişime geçilerek tüm bilgilendirmeler yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Yapı Kredi Sigorta A.Ş. Sayın Sigortalımız , Şikayet öneri ve taleplerinizi (0212) 336 09 09 no’lu telefondan ya da www.yksigorta.com.tr internet sitemiz aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön