12 Nisan 2013 #1739643

Yapı Kredi Sigorta Kurumsal Sigortadan Bireysel Sigortaya Geçirmiyor!

Çalıştığım iş yerinde kurumsal olarak Yapı Kredi Sigortadan özel sigortalıyız. İş değişikliği yapıyorum ve özel sigortamın poliçede belirtildiği gibi 1 ay içinde başvuru yaparak devam ettirilmesini istiyorum. Ancak YK Sigorta bana bir teklif göndermediği gibi oğlum ve benim için değişik "detaylı" raporlar isteyerek sigortanın yenilenmesi işine imtina etmektedir.


Örn. Glokom için veya oğlumda "denge kusuru" için detaylı rapor istemektedir. Olmayan bir rahatsızlık için nasıl rapor alabilirim? Kaldı ki ben ve oğlum zaten YK sigortalıyz kendileri sağlığımızla ilgili her türlü detayı gayet net olarak biliyorlar. Acil olarak sigortamızın yenilenmesi fiyat teklifini bekliyoruz.

Murat 106 Okunma

Cevaplar

  • Murat17 Haziran 2013

    Hiçbir sorunuma çözüm bulamadılar. Sorunum aynen devam ediyor.

  • Yapı Kredi Sigorta Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Siteniz aracılığıyla Şirketimiz’e iletilen talep tarafımızdan incelenmiş, talep sahibi ile iletişime geçilerek tüm bilgilendirmeler yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Yapı Kredi Sigorta A.Ş. Sayın Sigortalımız , Şikayet öneri ve taleplerinizi (0212) 336 09 09 no’lu telefondan ya da www.yksigorta.com.tr internet sitemiz aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön