03 Nisan 2013 #1723107

Yapı Kredi Sigorta İkame Araç Vermiyor!

Aracımla ufak hasarlı park ederken bir kaza yaptım. 02 Nisan Salı aracımı yapılması için bıraktım ve Yapı Kredi Sigortaya bildirimi yapıldı ve arayıp ikame araç istedim. kendileri tamam dedi. akşam 18:00 kadar arayacaklar dedi ama akşam 17:00 da arayıp bana araç gönderemeyeceklerini faturalı işlem yaptığımı söylediler.


Orada santralde çalışan bir bayanın hatası yüzünden bana dün araba gelmedi ve kimsenin umurunda olmadı. Kaldı ki kendilerine evimin çok uzak olduğunu araçsız gidemeyeceğimi bildirdim ve ben dün bu yüzden eve gidemedim . bugünde aradım hala dönecekler kendi iç hataları yüzünden insanları mağdur ediyorlar vede umurlarında değil. çok ama çok pişmanım kaskomu Yapı Krediye yaptırdığımdan.

Ceyda 188 Okunma

Cevaplar

  • Ceyda16 Nisan 2013

    Kesinlikle Yapı Kredi Sigorta doğru bilgi vermiyor şuan.Yukarıda belirttiğim gibi sadece bir kez arandım size döneceğiz dediler.Kesinlikle dönüp hiç kimse bilgi vermedi.Kendilerinin iyi imajını korumak adıan burda bu şekilde yazı yazmaları çok acı.Beni kimse aramadı ve zor durumda bırakıldım.Ve işin acı tarafı ödediğimiz poliçe paraları hiçe sayılarak açıklama bile yapılmadı o kadar arayıp zor durumda kaldım dememe rağmen.Sigorta yapabilmek için günlerce aradılar ama şikayetime dönen olmadı ne yazık ki...

  • Yapı Kredi Sigorta Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Siteniz aracılığıyla Şirketimiz’e iletilen talep tarafımızdan incelenmiş, talep sahibi ile iletişime geçilerek tüm bilgilendirmeler yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Yapı Kredi Sigorta A.Ş. Sayın Sigortalımız , Şikayet öneri ve taleplerinizi (0212) 336 09 09 no’lu telefondan ya da www.yksigorta.com.tr internet sitemiz aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

  • Ceyda12 Nisan 2013

    Geçtiğimiz tarihde yazdığım şikayetim için sadece bir kişi aradı size döneceğiz dedi ama ne arayan var ne soran.Müşterilerin şikayetleri ile ilgilenen yok.Çok çok pişmanım yapıkredi ile iş birliği yaptığımdan!!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön