16 Mayıs 2014

Yapı Kredi Sigorta İkame Araç İçin Kredi Kartıma Bloke Koymak İstiyor

Yapı Kredi Sigorta'dan kaskolu bulunan aracımı hasarımdan dolayı yetkili servise bıraktım.
Rent a car hizmeti veren firma tarafıma sözleşme imzalatmasına rağmen ek olarak kredi kartı bilgilerimle 300 tl ücret olarak 45 gün bloke koymayı gerektiğini söyledi. Bu saçmalığı kabul etmediğim için Rent a car hizmeti alamadım.


Zaten rent a car firması sözleşme yapıyor bana hizmeti verdiği tarihler belli sözleşmede senette mevcut. Trafik cezası vs bir durumda her türlü yasal hakkı vardır. Ben kredi kartı kullanmayan bir vatandaş olsam bu hizmeti alamayacaksam kaskomda ren a car hizmeti olmasının amacı nedir?
Diğer araçlarım da aynı hizmeti kredi kartı blokesi olmadan başka sigorta şirketlerinde alabiliyorum.

Şükrü 1.170 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Sigorta Temsilcisi24 Temmuz 2014

    Sayın Yetkili, Siteniz aracılığıyla Şirketimiz’e iletilen talep tarafımızdan incelenmiş, talep sahibi ile iletişime geçebilmek için mütakip dönemlerde aranmıştır.Fakat görüşülememiştir.Ulaşılabilecek farklı bir telefon numarası rica ederiz. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Yapı Kredi Sigorta A.Ş. Sayın Sigortalımız , Şikayet öneri ve taleplerinizi (0212) 336 09 09 no’lu telefondan ya da www.yksigorta.com.tr internet sitemiz aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön