22 Nisan 2013 #1756305

Yapı Kredi Sigorta Aracıma Değer Kaybettirdi !

Aracıma Yapı Kredi Sigortalı araç vurdu ve aracıma on ve arka olarak maddi hasar oluşturdu Tramer'de %100 haklı çıktım. Exper ** Adlı Yapı kredi sigortasının Experi Bana yan sanayi parça takılacağını bildirmiş Kendileriyle bizzat görüşmeye gittim bana kanuni hakları olduğunu söyledi.


Bundan önceki 2 kaza yaptım bunlarda birebir orjinal parça kullanıldı ve hiçbir sorun yaşanmadı fakat yapı kredide böyle bir sorun var. Tüketici hakkım gereği "Kaza sonrası aracıma değer kaybettirecek bir parçanın takılması yasaklamıştır"5684sayılı sığ. kanunu 32. madde 4. fıkra kaza dosya numaram : 132 92 72 Yapı Kredi den şikayetçiyim.

Emre 132 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Sigorta Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Siteniz aracılığıyla Şirketimiz’e iletilen talep tarafımızdan incelenmiş, talep sahibi ile iletişime geçilerek tüm bilgilendirmeler yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Yapı Kredi Sigorta A.Ş. Sayın Sigortalımız , Şikayet öneri ve taleplerinizi (0212) 336 09 09 no’lu telefondan ya da www.yksigorta.com.tr internet sitemiz aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

  • Emre25 Nisan 2013

    bir cevap verme lüksünde bile bulunmuyorsunuz firmanızın büyüklüğü gerçekden ortada..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön