18 Nisan 2013

Yapı Kredi Sigorta Tedavi Masrafını Karşılamadı!

2012 yılının şubat ayında sağlık sigortası yaptırdım eşim ve çocuklarıma, sigorta yaptırmadan evvel çocuğum geniz eti ameliyatı olmuştu firma çocuğun yeni ameliyat olmasından dolayı bana bu konuyla ilgili muafiyet belgesi imzalattılar. 2013 yılında tekrar sigorta yapmam için günlerce kur yaptılar ve kabul ettim .

Bana daha önce imzalatılan muafiyetin kaldırılması içinde belge imzalatıldı ve aradan iki ay sonra tekrar çocuğumun geniz eti ameliyatı olması söylendi mecburen bizde özel sigortadan yatış yaptık ama malesef sigorta muafiyeti kaldırmasına rağmen türlü bahanelerle ödeme yapmayı red etti, resmen yanıltıldım hastanede bırakıldım ve cebimden karşıladım her şeyi.

Emir 363 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Sigorta Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Siteniz aracılığıyla Şirketimiz’e iletilen talep tarafımızdan incelenmiş, talep sahibi ile iletişime geçilerek tüm bilgilendirmeler yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Yapı Kredi Sigorta A.Ş. Sayın Sigortalımız , Şikayet öneri ve taleplerinizi (0212) 336 09 09 no’lu telefondan ya da www.yksigorta.com.tr internet sitemiz aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön