09 Nisan 2013

Yapı Kredi Sigorta Satın Almadığım DASK'ın Parasını Almışlar!

Yapı Kredi'de daha önce DASK yaptırmıştım. Benimle ilgilenmedikleri için bu sene DASK'ı başka bir firmadan yaptırdım. Ama Yapı Kredi Sigorta bana sormadan zorla benim Yapı Kredi hesabımdan benim emrim dışında para çekmiş. Bu konu ile ilgili Yapı Kredi Sigorta'yı aradım.

Bana, geçen hafta paranın iadesini 24 saat içinde yapacaklarını belirtmişlerdi ama hala para hesabıma geçmedi. Nasıl bir zihniyetteler anlamış değilim. En kısa zamanda bu işi halletsinler artık. Bana sigorta satsınlar diye ben adamların peşinden koşturdum. En sonunda vazgeçip başka yerden sigorta satın almaları yaptım.Bu işi anlamış değilim.

Serkan 75 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Sigorta Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Siteniz aracılığıyla Şirketimiz’e iletilen talep tarafımızdan incelenmiş, talep sahibi ile iletişime geçilerek tüm bilgilendirmeler yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Yapı Kredi Sigorta A.Ş. Sayın Sigortalımız , Şikayet öneri ve taleplerinizi (0212) 336 09 09 no’lu telefondan ya da www.yksigorta.com.tr internet sitemiz aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön