02 Nisan 2013

Yapı Kredi Sigorta Kasko Şirketi Kasko Değerini Ödemiyor!

20.06.2012de aldığım sıfır Ford Fiesta aracımla 20.07.2012'de takla attım pek hatırlamıyorum. Aracım Konya Servisi'ne çekildi. Konya'da aracımın hasarı 18 bin tl KDV vb. 20 bin tl çıkardılar. Dışardan bakan herkez sen bu arabadan nasıl çıktın ve bu masraf az demekte kasko şirketinde aracı pert yapmamakta yapmak isterseniz kasko değeri 41.850 tl ama şirket 31.500 tl ödemek istedi ben aracımı Denizli'de Ford Servisi'ne çektim orda baktırdım yüksek çıktı . Hakkım olan parayı alabilmek için mahkemeye verdim mahkemenin bilir kişisi masrafları olduğu gibi gösterip çıkması gerek şekilde çıkarmış. Aracıma pert olur onayı vermiştir. Ama Yapı Kredi şirketi bu raporu biz kabul etmeyiz dedi mahkeme hala devam ediyor.

Gökay 244 Okunma

Cevaplar

  • Gökay 09 Nisan 2013

    Yazmış oldugum şikayet üzerine hiç bir şekilde yapı kredi sigortadan dönüş yapılmadı hala daha oyalama vaziyetindeler hakım olan parayı almadan kurtuluşu yok

  • Gökay 08 Nisan 2013

    Yapılredı Bana hiç bir şekilde hala bir dönüş yapmamıştır

  • Yapı Kredi Sigorta Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Siteniz aracılığıyla Şirketimiz’e iletilen talep tarafımızdan incelenmiş, talep sahibi ile iletişime geçilerek tüm bilgilendirmeler yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Yapı Kredi Sigorta A.Ş. Sayın Sigortalımız , Şikayet öneri ve taleplerinizi (0212) 336 09 09 no’lu telefondan ya da www.yksigorta.com.tr internet sitemiz aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön