Yapı Kredi Sigorta İkame Araç Vermiyor!

Emirhan E. |

Aracımı sabah 9:00 da servise götürdüm ve bıraktım. Akşama 18:00 da Yapı Kredi Sigorta'nın eksper hazretleri servise teşrif etmişler ve bana araç temin edilemeyeceğini belirtmişler. Arabanın serviste yatması gereken süre ise tam tamına 6 gün!!Eğer bana araç temin etmeyeceklerse kendileri ile benim ve ailemin ilişkilerini sonlandıracağım.

Etiketler :

İkame Araç

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emirhan E.
  12 Haziran
  03:37

  Şirket tarafından nazik bi bey tarafından arandım.Kendisi çözüm üretemesede diğer iletişim kurduğum Yapı Kredi Sigorta çalışanları gibi 'seviyesiz ve saygısız' değildi en azından.

  Sonuç olarak araç temin edilmedi ve sorunlarım çözülmedi.Yapı Kredi Sigortayı böle ucuz ve çirkef davranışları yüzünden kınıyorum.Kesiniikle birdaha kendileri ile çalışmayacağım.Etrafımda kim var isede tavsiye etmeyeceğim.Bu yazıyı okuyan kişilerede tavsiyem böyle ucuz ve çirkef bir şirket ile çalışmamaları.

 • 10 Haziran
  14:12

  Sayın Yetkili,

  Siteniz aracılığıyla Şirketimiz’e iletilen talep tarafımızdan incelenmiş, talep sahibi ile iletişime geçilerek tüm bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.


  Saygılarımızla,

  Yapı Kredi Sigorta A.Ş.


  Sayın Sigortalımız ,

  Şikayet öneri ve taleplerinizi (0212) 336 09 09 no’lu telefondan ya da www.yksigorta.com.tr internet sitemiz aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.