05 Haziran 2014

Yapı Kredi Sigorta Deprem Sigortam Yenilenmedi.

Her yıl yaptırdığım ve zorunlu olmasına rağmen 12 Nisan tarihinde dolan DASK poliçem hakkında Yapı Kredi Sigorta şube tarafından hiç bir şekilde uyarılmadım ve 1,5 ay evim sigortasız durmuş. Tekirdağ'da ikamet ediyorum hafta sonu deprem vardı. Size soruyorum bir şey olsaydı hesabını kim verecekti?

Sorumsuz bir kurumun ve personelin cezasını ben çekecektim. Kendim kontrol etmesem sesleri çıkmayacak. Geçen yılda kaza riskleri poliçemi ben fark ettim de yaptılar. Üzerinden 6-7 ay gibi geçtikten sonra yenilediler. İyice başıboşluk almış gidiyor. Tabii sonunda bankadan para çıkma riski var sigorta olunca. 1 yılda kredi kartı aidatı almasanıza bakalım onu da unutun, unutmazsınız değil mi?

Ali 1.117 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Sigorta Temsilcisi22 Temmuz 2014

    Sayın Yetkili, Siteniz aracılığıyla Şirketimiz’e iletilen talep tarafımızdan incelenmiş, talep sahibi ile iletişime geçilerek tüm bilgilendirmeler yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Yapı Kredi Sigorta A.Ş. Sayın Sigortalımız , Şikayet öneri ve taleplerinizi (0212) 336 09 09 no’lu telefondan ya da www.yksigorta.com.tr internet sitemiz aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön