29 Ocak 2014

Yapı Kredi Sigorta Deneysel Tedavinin Masrafını Karşılamadı.

Yapı Kredi Sigorta, proloterapiyi deneysel tedavi olarak tanımlayarak ödeme yapmadı. 2 aydır sürekli ek evrak talep edildi. 2 kez ayrıntılı doktor raporu istenildi verdim, tedavinin etkinliğini kanıtlayan tıp literatüründen makale istediler onu da gönderdim. Sonrasında ödeme yapılmayacağına dair mail geldi.

Proloterapi, Sağlık Bakanlığı tarafından tanınan ve Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından ödenen bir tedavi yöntemidir. Sosyal Güvenlik Kurumu, Sağlık Uygulamaları Tebliği'nin (SUT) ekinde yer alan Sağlık Kurumları Puan Listesi'nde ''Algoloji-Ağrı Tedavisi Uygulamaları'' kısmında yer almakta ve 150,08 puan karşılığında ödeme yapılmaktadır. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Esmeray 276 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Sigorta Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, Siteniz aracılığıyla Şirketimiz’e iletilen talep tarafımızdan incelenmiş, talep sahibi ile iletişime geçilerek tüm bilgilendirmeler yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Yapı Kredi Sigorta A.Ş. Sayın Sigortalımız , Şikayet öneri ve taleplerinizi (0212) 336 09 09 no’lu telefondan ya da www.yksigorta.com.tr internet sitemiz aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

  • Esmeray 30 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, Tedavim deneysel değildir, sigorta şirketi tarafından öyle olduğu öne sürülmektedir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön