26 Şubat 2013

Yapı Kredi Sigorta Bilgi Almadan Sigorta Yaptı Şimdi Ödeme Yapmıyor!

Sigorta yapan arkadaşınız defalarca bizi aradı bugün son gün yarın bile yaptırsanız bazı avantajları kaybedeceksiniz dendi ve sohbet eder gibi evimizde bizi sigortalı yaptı. Ancak sağlıkla ilgili konularda hiç bizi bilgilendirmedi hatta Biran önce imzayı atalım gibi davrandı.bize sorulması gereken sorular varmış hiçbiri sorulmadı.

Şimdi kurumunuz benim 2 ay önce başıma gelen sağlık sorunumu eskiye dayandırarak ödeme yapmıyor. Soruyorum size 2 sene size prim ödedik ve tam ihtiyacımız olduğunda bize kapıyı gösterdiniz.bu ne kadar etik ve yeteri kadar bilgi verilmeden yapılan sigorta ne kadar etik acaba?

Nilay 126 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Sigorta Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Siteniz aracılığıyla Şirketimiz’e iletilen talep tarafımızdan incelenmiş, talep sahibi ile iletişime geçilerek tüm bilgilendirmeler yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Yapı Kredi Sigorta A.Ş. Sayın Sigortalımız , Şikayet öneri ve taleplerinizi (0212) 336 09 09 no’lu telefondan ya da www.yksigorta.com.tr internet sitemiz aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

  • Nilay27 Şubat 2013

    Sayın şikayetvar yetkilileri 1655333 Nolu şikayetim hakkında bir bilgi göremedim durum hangi aşamada acaba İlgilerinizi bekliyorum. Saygılarımla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön