22 Nisan 2013

Yapı Kredi Sigorta Asılsız Hizmet!

Yapı Kredi Sigortadan aracıma dair yaptırdığım kaskoda belirtilen hizmetin karşılığını alamadım. Yapılan inceleme sonucu aracıma Pert kaydı çıkarıldı (oran %95) Benimle pazarlık yapmak adına irtibata geçen şirket çalışanı profesyonellikten çok uzak küçük düşürmeye dayalı konuşmalarıyla Yapı Kredi hizmetinden yararlanmam konusunda beni çok pişman etti.

Ayrıca şehirler arası otobanda yaptığım kazada çekici gönderebilmek adına benden ücret talep edildi 1 saat önce kaza geçirmiş bir insanın psikolojisi ile birde bu para şokunu yaşadım. Sosyal medya olanaklarını kullanarak bu tavırları anlatıp bilinen güvenilirliğin yitirilmesi adına elimden geleni yapmayı düşünüyorum.

Tuçe 105 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Sigorta Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Siteniz aracılığıyla Şirketimiz’e iletilen talep tarafımızdan incelenmiş, talep sahibi ile iletişime geçilerek tüm bilgilendirmeler yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Yapı Kredi Sigorta A.Ş. Sayın Sigortalımız , Şikayet öneri ve taleplerinizi (0212) 336 09 09 no’lu telefondan ya da www.yksigorta.com.tr internet sitemiz aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön