02 Eylül 2013

Yapı Kredi Sigorta Aracımın Bedelinin Altında Para Teklif Etti!

Temmuz ayında karıştığım kaza sonrası (hasar no: 1356956)aracımın pert olması sonucu tarafıma teklif edilen tutarın, araç piyasa bedellerinin altında olması bir hekim olarak benim Yapı Kredi Ssigorta'ya karşı güvenimi kaybetmeme sebep olmuştur.

Nisan ayından sonra düzenlenen poliçelerde piyasa rayiç bedellerinin teminatı söz konusu iken , bana yaklaşık 15 bin TL altında bir fiyat sunulmuştur. Aracımın değerine yansıtmamaktadır. Oradaki değer aracımın en boş donanımlısını göstermektedir. Donanımlarına göre bir fiyat seçeneği gösterilmemiştir. Olası bir hasar durumunda yerine konulmayan zararım beni çok üzmüştür.

Muhammet 126 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Sigorta Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Siteniz aracılığıyla Şirketimiz’e iletilen talep tarafımızdan incelenmiş, talep sahibi ile iletişime geçilerek tüm bilgilendirmeler yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Yapı Kredi Sigorta A.Ş. Sayın Sigortalımız , Şikayet öneri ve taleplerinizi (0212) 336 09 09 no’lu telefondan ya da www.yksigorta.com.tr internet sitemiz aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön