Yapı Kredi Emeklilik Taahhütlere Uymadı!

Leyla Y. |

Yapı Kredi sigortacılık sözleşme yaparken vermiş olduğu taahhütlere ne yazık ki uymamıştır onlara göre prosedür olan evrak aslında tamamen poliçe geri ödemesi yapılmaması için yapılmıştır.

Çünkü işten ayrılış bildirgesi yasal bir evraktır ve İşkur dahil tüm resmi kurum ve kuruluşlarda geçerli olmasına rağmen kabul edilmediği gibi yazılı açıklama ile işten çıkış nedeni istenmektedir.

Böyle bir belgenin temini mümkün değil alternatifi de yok işten çıkış bildirgesi bu nedenle verilen bir belge olmasına rağmen kabul edilmemektedir. Tüketici hakem heyeti dahil tüm kanuni haklarımı arayacağım.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Leyla Y.
  10 Haziran
  22:35

  sizin eksik evrak dediğiniz şey sizin ürettiğiniz sırf ödeme yapmayın diye kusur bulduğunuz bir evrak ben artık sizinle uğraşmayacağım sizi tüketici hakem heyetine akabinde ulaşabileceğim tüm kanallara şikayet edeceğim siz uğraşın.. ayrıca hiçbir arama ve bilgilendirme yapmadan otomatik hazır kalıp ile hazırlanmış sadece cevap vermek için gönderilmiş olan e postanızda sizin kadar samimiyetsiz ve ilgisiz müşteri memnuniyetinden uzak ve duyarsız bir firma olduğunuz zaten her yerinizden akıyor.

 • 04 Haziran
  10:01

  1037

  SAYIN İLGİLİ,
  Sigortalıya süreç ile ilgili bilgilendirme e-posta adresine yapılmış olup, eksik evrak talebinde bulunulmuştur.
  Bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla,
  YAPI KREDİ EMEKLİLİK