03 Mayıs 2013

Yapı Kredi Emeklilik Kart Ödeme Güvencesi!

Yapı kredi bankasından geçen sene içerisinde telefonla arandım ve bir güzel kredi kartı güvence sigortası hakkında bilgilendirildik. . Kadın öyle bir anlatıyor ki işsiz kalmaktan mı korkalım yoksa ölür kalırsak bu borcu kim öder diye korkmaktan mı? Vay efendim sadece yüzde 1 ini ödeyerek işsiz kaldığımızda borçlarımızı öderlermişte falan da filan.

Az önce Yapı kredi emekliliği telefonla aradığımda karşıma çıkan ***** isimli hanımla görüştüm dedim ki biz kartı kapattık kullanmıyoruz siz bizden ücret kestiniz bu sigortayı hiç kullanmadık geri iade edebilir misiniz dedim iade işlemi yapamıyoruz cevabını aldım.

Murat 170 Okunma

Cevaplar

  • Allianz Yaşam ve Emeklilik Temsilcisi11 Ekim 2013

    Sayın İlgili, Sigortalımızın talebi doğrultusunda ilgili işlemler 07/05/2013 tarihinde sigortalımızla görüşülerek yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Allianz Yaşan ve Emeklilik A.Ş.

  • Murat10 Ekim 2013

    Bana kartımdan kesilen tutarın hiç kullanılmadığından dolayı hesabıma aktarılacağını söylediler ama hala geri bir ödeme olmadı insanları süslü cümlelerle kandırıyorlar sonra türlü türlü zorluklar çıkarıyorlar.. Aldanmayın hepsi para tuzağı..

  • Allianz Yaşam ve Emeklilik Temsilcisi03 Mayıs 2013

    7695 Sayın İlgili, Sigortalımız aranarak bilgilendirilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımla. YAPI KREDİ EMEKLİLİK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön