19 Mart 2013

Yapı Kredi Emeklilik İşsizlik Sigortasını Ödemiyor!

2 Yıl kadar önce işsizlik teminatı olarak, tel.da KK Güvence sigortası sattılar.11 Ocak ta işsiz kalınca devreye girmesi için, aynı gün arayıp hangi evrakların istendiğini sordum. Müşteri Hizmetleri bana bazı belgeleri saydı. Ertesi günü kargoya verdim. Hemen aradım, ellerine ulaşmıştı ve sorun olursa döneceklerdi.

Benim ve işverenimin bütün iletişim bilgilerimiz olduğu halde bana 1 ay kimse dönmedi.Poliçemde 30 gün sonra ödeme yapılacağı yazdığı halde 12 Şubat' da aradım, süreç 60 gün dediler ve evrakları eksik istemişler.Telefon kayıtlarının dinlenmesini istedim.Sorun onlarda olduğu halde dün hepsini tamamladım. Ödemem hala yapılmadı. Ben işsizim ve cebimden ödüyorum. Tutar da belli değil?

Banu 143 Okunma

Cevaplar

  • Banu06 Mart 2014

    Bir daha asla çalışmam ve çevremdeki herkese de bildirdim.

  • Banu06 Mart 2014

    Asla kimse tarafından aranmadım. Sadece Aralık ayında daha önce alamadığım üçüncü taksit, kredi kartıma iade edilmişti. Sanırım yıl sonu olduğu için hesaplar kapanıyordu. Benim yorumum bu!?...

  • Allianz Yaşam ve Emeklilik Temsilcisi20 Mart 2013

    7695 Sayın İlgili, Sigortalımız aranarak bilgilendirilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. YAPI KREDİ EMEKLİLİK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön