Yapı Kredi Emeklilik İptal İşleminde Zaman Kaybettiriyor!

Erkal Y. |

Eşim için yaptırmış olduğum bireysel emekliliği yaklaşık 1 yıldır iptal ettirmeye çalışıyoruz. Fakat ne hikmetse sürekli karşımıza bir engel çıkartıyorlar. Burada yazılamayacak kadar uzun bir hikayesi var. İşin özü şu son çabalarım sonucunda bana iptal dilekçesi geldi. Bende hemen imzalayıp kargoladım.

Bana kimlik fotokopisinin okunmadığı söylendi yenisini hemen faksladım aradan 1 ay geçti bankaya gittim evrakların hiç ulaşmadığını söylediler. Bundan sonra her platformda Yapı Kredi Bankasının ve Yapı Kredi Emeklilik işlerinin bana yaptıklarından bahsedeceğim.

Etiketler :

Sözleşme İptal Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkal Y.
  18 Nisan
  18:51

  Şikayetim ile ilgili Yapıkredi Emeklilikten Özgür bey benimle iletişime geçti ve dediği tarihte sorunum çözümlendi ama benim anlamadığım konu madem bütün evraklarım tam defalarca ben banka kanalı ile genel merkezi aramama rağmen muhattap olduğum kişiler bu sorunu neden çözmediler ve evraklarım tam olduğu halde neden bana evrak eksiğim olduğu gibi saçma sapan bahaneler üretip beni oyaladılar. Burdan sikayetvar.com ekibine ve Yapıkredi Emeklikten Özgür beye teşekkürlerimi iletirken diğer bana sinir krizi yaşatan kişilerede hakkımı sonuna kadar haram ediyorum.

  Saygılarımla.

 • 05 Nisan
  18:04

  6093
  Sayın İlgili,
  Katılımcımızın ayrılma işlemleri yapılmış olup, telefon ile bilgilendirme yapılmıştır.
  Saygılarımızla.
  YAPI KREDİ EMEKLİLİK A.Ş.