03 Eylül 2013

Yapı Kredi Emeklilik Hakkım Olan Parayı Vermiyor!

Yapı Kredi Emeklilik'ten istem dışı işsiz kalma durumunda kredi kartı ödeme güvencesi sigortası yaptırdım. Ödeme yapma koşulu olarak işveren tarafından iş akdinin sonlandırılması ve İskur'dan işsizlik maaşı almamızın yeterli olacağını söylediler.

İşveren tarafından işten çıkarılıp tazminatlarımın hesabıma yatırıldı. İskur'dan işsizlik maaş bağlandı. Bunlara istinaden gerekli evrakları hazırlayarak Yapı Kredi Emeklilik 'e gönderdim. 20 gün sonra dosyamin red olduğunu ödeme yapmayacaklarını belirtiler.

Ödeme yapmama gerekçelerini hakkında defalarca telefonla arayarak yazılı evrak istememe rağmen ; 40 gündür evrak vermemekte direniyorlar. Bu yazıyı alır almaz kesin dava açacağım, sonuna kadar takipçisi olacağım.

Tekin 147 Okunma

Cevaplar

  • Tekin 08 Eylül 2013

    sayın yetkili, Göndermiş olduğunuz yazıda işverenin sizlere bildirdiği kusurla ilgili hiçbir ibare yoktur.Ben nereden bileceğim size bildirdiği kusuru ve sizin kabul etmeme gerekcenizi ? Ayrıltılı bir açıklama istiyorum.

  • Allianz Yaşam ve Emeklilik Temsilcisi03 Eylül 2013

    1037 SAYIN İLGİLİ, Sigortalımızın işsizlik tazminat talebinin red sebebini belirten yazımız 15/08/2013 tarihinde iletişim adresine, 2/9/2013 ve 3/9/2013 tarihlerinde de e-posta adresine gönderilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, YAPI KREDİ EMEKLİLİK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön