20 Mayıs 2015

Yapı Kredi Bankası'nın Yaptığı Usulsüzlük!

Yapı Kredi Bankası'nın kredi kartını kullanıyorum, kartımı 2013 yılında çıkartmıştım. Nisan ayında bankanın yapmış olduğu promosyona katıldım ve 50 TL puan kazandım, bana banka bana bu puanın kartıma yükleneceğini belirtti. Ama belirtilen süre içerisinde kazandığım puanlar kartıma yüklenmedi ve müşteri temsilcisini aradığımda kazandığım puanı kart ücretine saydıklarını söylediler.

Ben de tüketici haklarını aradım ve görüşmüş olduğum yetkili mevcut durumda bankanın benden kart ücreti kesemeyeceğini ve tüketici mahkemelerine gitme hakkımın olduğunu söyledi. Yapı Kredi Bankası usulsüz iş yapıyor. Mağdur durumdayım, yardımcı olursanız sevinirim.

Fatma 855 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Mayıs 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön