Yapı Kredi Bankası'nın İşlemleri Ciddiye Almaması!

Hayri S. |

Pos cihazım var bu bankadan. Pos cihazına aktarılan paranın direkt hesabıma geçmesiyle birlikte komisyon alınıyor. Komisyon alınmaması için ben de direkt hesabıma geçmesini istemedim paranın, 40 veya 45 gün sonra hesabıma geçmesini istedim. Bunun için ekstra şubeye gidip dilekçemi verdim benimle ilgilenen hanımefendiye. Buraya kadar normal fakat 1 ay geçmesine rağmen bir de bakarım ki hala komisyon çekiyorlar, para direkt hesabıma geliyor. İçeriye verdiğim dilekçeyi dikkate bile almadılar.

Sizi hiç ciddiye almıyorlar, yüksek meblağlarla ticaret yapıyor olsanız bile, bu bankanın müşteriye veya paraya ihtiyacı yok. Kesinlikle ciddiye alınmıyorsunuz, sizinle ilgilenecek olan kişilerin de umurumda değilsiniz.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Haziran
  15:11

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.