20 Ekim 2016

Yapı Kredi Bankasının Geri Ödemeyi Yapmıyor Bu Uygulamaya Anlam Veremiyorum!

Trendyol.com'dan bir ayakkabı sipariş ettim. Banka kartımla tek çekim olarak ödemesini yaptım. 14 Ekim cuma günü ayakkabım geldi ve ben ayakkabıyı beğenmedim aynı gün kargo ile Trendyol'a yolladım. 17 Ekim pazartesi günü söz konusu olan firma bana paramın iade edildiğini söyledi. Aradan o kadar zaman geçmesine rağmen param hala hesabımda değil.

Yapı Kredi müşteri hizmetlerini aradım ve kendileri bunun bir uygulama olduğunu söylediler. Ben hayatımda böyle bir uygulama görmedim. Parayı çekmeye gelince anında çekiyorlar geri ödemeye gelince 1 ay sürer diyorlar. Ben başka ülkede bile olsam o para benim 2 günde hesabımda olur. Yapı Kredi gibi kurumsal bir firmanın bu kadar amatör olmasını pek hazmedememekle birlikte konunun takipçisi olacağımı bildiririm...

Funda 174 Okunma

Cevaplar

  • Funda 20 Ekim 2016

    Amatörlüğünüz olacaktı o.

  • Funda 20 Ekim 2016

    Kesinlikle ve kesinlikle verdiğiniz cevap hoşuma gitmedi. Copy and paste yapmışsınız. Ben zaten müşteri hizmetlerini aradım da buraya yazdım. Armatörlüğünüz hala devam ediyor!

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön