Yapı Kredi Bankası'ndan Kredi Tahsis ve Değerlendirme Ücreti...

Bülent Ç. |

Yapı Kredi Bankası tarafından 315 TL olarak alınan kredi tahsis ve değerlendirme ücreti. Bu bankadan 2 kredi kartım. 2 adet kredim ve bir bireysel bir, ticari bir, çek hesabı, pos makinası ve dolar avro ve paond hesaplarım ayrıca meşe paketim bulunduğu halde birde kredi tahsis ve değerlendirme ücreti adı altında alınan 315 TL'den şikayetçiyim. Geriye dönük olarak her 3 ayda bir böyle bir ücretin alınıyor olması, resmen banka beni soyuyor. Paramın iadesi için telefon açtığımda bana böyle bir uygulamanın olmadığını söylediler.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bülent Ç.
  05 Ekim
  12:27

  Ben telefonla şikayette bulundum, böyle bir uygulamanın olmadığını söyleyince şikayet kanallarına yöneldim ve mail geldi bana konu ile ilgili konu inclencektir cevabı geldi. Hala beklemedeyim

 • 05 Ekim
  11:42

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.