23 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası'ndan Kredi Kartı Aidatının İadesini İstiyorum!

Merhaba Sikayetvar.com Ekibi;
10 yıldan uzun bir süredir Yapı Kredi Bankası'na ait 4**6 3*42 3093 **** kart no'lu VISA kredi kartını kullanmaktayım. Bu süre içerisinde ilgili banka, her yıl kredi kartı limitimden yıllık kart aidatı kesmektedir.

Bu haksız kesilen geriye dönük 10 yıllık tutarın tarafıma iadesi için bankanın müşteri hizmetleriyle iletişime geçmeme rağmen, bu birim tarafından mevcut durumum dikkate alınmamıştır.

Sizin vasıtanızla ilgili bankadan bu haksız kesintilerin tarafıma iade edilmesini ve bundan sonraki yıllarda bu aidatın kartımdan kesilmemesini rica ediyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. İlginize teşekkür ederim. Saygılar sunarım.

Nermin 28 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön